• Wide screen resolution
  • Narrow screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
Kūryba

Sveiki užsukę!

Kviečiu pasižiūrėti į mano tapytas šilko skaras ir šalius, senovės lietuvių technika megztas riešines, pasižvalgyti į mano paveikslus ir fotoaparatu užfiksuotus pastebėjimus. Galbūt ir patys norėsite nusitapyti šilko skarelę ar nusimegzti riešines - stebėkite mano pamokėles ir mėginkite!

Labai mėgstu keliauti, domiuosi gamtos ir kultūros įžymybėmis. Norėčiau pasidalinti su jumis savo įspūdžiais iš kelionių, atrastais pasaulio ir Lietuvos gamtos ir meno stebuklais.

Taip pat dalyvauju tinklalapio www.arzinai.lt veikloje, kur galite rasti ir mano sukurtus edukacinius žaidimus.

Riešinių mezgimo pamokėlės
Riešinių mezgimas PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 15 Rugsėjis 2010 15:51

 p6Riešinėms megzti reikia plonyčių vilnonių siūlų , plonų virbalų , mažų biserio karoliukų, plonos adatos karoliukų vėrimui ir paprasto siūlo. Siūlus naudoju 100 proc. merino vilną, pakuotėje būna 200m / 50g, svarbu, kad jie būtų kokybiški be mazgelių! Virbalai tinka tie, kurie parduodami po 5, nuo 1 iki 1,5 storio. Karoliukus geriausia naudoti čekiškus, 2mm skersmens, kadangi jie nėra per dideli, o tuo pačiu juos lengva suverti ant vilnonio siūlo. Pradžiai siūlau pamėginti megzti su vienodos spalvos karoliukais.

 
Dėklo mobiliam telefonui mezgimas PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 17 Rugsėjis 2010 13:26
d4Dėkliuko telefonui mezgimo principas toks pats kaip ir riešinių. Dažniausiai mezgant riešines lieka truputis siūlų ir karoliukų, kuriuos gali panaudoti šiam darbeliui. Tau reikės plonyčių vilnonių siūlų , plonų virbalų , mažų biserio karoliukų, plonos adatos karoliukų vėrimui ir paprasto siūlo. Gražiai atrodys su spalvotais karoliukais megztas dėkliukas.